התקנת האנדרואיד סטודיו.

 

רגע לפני שאתם מתחילים לחוש את עולם האפליקציות ולפתח בעצמכם אפליקציה ראשונה, יש את המדריך הראשוני איך בכלל להתקין את התוכנה בה נשתמש ועליה נכתוב את הקודים שלנו. התוכנה היא "אנדרואיד סטודיו", תוכנה שפיתחו בגוגל במיוחד בשביל לפתח אפליקציות לאנדרואיד.

מהי מערכת האנדרואיד?
 

התוכנה בה כתבו עד לא מזמן וחלק מחברות ההייטק עדיין משתמשות בה, היא תוכנת הפיתוח בג'אווה Eclipse. גוגל יצרו תוכנת פיתוח ביתית וטובה בשם "אנדרואיד סטודיו". היא נכנסת חזק יותר לעולם פיתוח האפליקציות ועליה אסביר לכם במדריך.
http://developer.android.com/sdk/index.html
הורידו את האנדרואיד סטודיו והתקינו את כל הקבצים הנדרשים בכונן C.

לאחר ההתקנה, הפעילו את התוכנה. ממליץ להיעזר בסרטון שצירפתי על מנת להבין טוב יותר.

 
  • לפני תחילת השימוש בתוכנה – יש את הסרגל העליון – לחצו בו על האייקונים המסומנים הבאים:האנדרואיד עם החץ הכחול התחתון – יריץ על המחשב שלכם את כל ההתקנים והתוספות של מערכת האנדרואיד. לרוב יופעל עם הכניסה הראשונה לתוכנה.
  • האנדרואיד עם הסמארטפון הסגול – דרכו ניתן להגדיר אימולטורים בגדלים שונים. כך, ניתן לראות איך האפליקציה עובדת על נקסוס, טאבלט, גלאקסי, טלוויזיה וכו'. במידה ויש לכם מכשיר אנדרואיד, חברו אותו למחשב עם הכבל. היכנסו ללוח הבקרה. היכנסו למנהל ההתקנים. התקינו את המכשיר.

ג'אווה
 
על מנת לפתח את האפליקציה הגדולה שתמיד חלמתם עליה – יש לדעת ידע בסיסי בכתיבת ג'אווה. לכן מומלץ ללמוד באתר את חלק פיתוח הג'אווה, אולם – בקורס כאן נתעסק יותר בפיתוח האפליקציות בדרך פשוטה וקלה יחסית ללא צורך בידע קודם על ג'אווה.
 
התקנת ג'אווה
ג'אווה הינה שפת-על שמיועדת לפיתוח יישומים ופריסתם על גבי פלטפורמות שונות. על הרבה מחשבים הג'אווה כבר מותקנת עם מערכת ההפעלה, אך במידה ולא – עליכם להתקין אותה לפני שאנחנו בכלל נכנסים לעולם האנדרואיד. ההתקנה מותאמת עפ"י מס' הסיביות- 32 או 64. היכנסו למחשב שלי ובידקו. לאחר מכן – הורידו מכאן את גירסת הג'אווה הרלוונטית אליכם: http://java.com/en/download/manual
 

 

מהי מערכת האנדרואיד?
 
  • אנדרואיד (Android) זו מערכת הפעלה המבוססת על ליבת לינוקס ומיועדת לסמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות ועוד.

  • אנדרואיד הפכה למערכת הנפוצה ביותר בעולם לטלפונים חכמים, כשעפ"י הסקרים היא מחזיקה בנתח של מעל 80% מכלל שוק הטלפונים החכמים העולמי.

  • אנדרואיד מופצת על ידי חברת גוגל.

 Λ

© 2015 by TΛL

  • w-facebook
  • LinkedIn Clean
  • YouTube Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now